top of page
פסקי דין
מלאו את הטופס המצורף, ויחזרו אליכם ממשרדינו

Success! Message received.

 למה חשוב לשים לב לפני שאתם בוחרים עו"ד שיטפל וייצג אתכם בהליכי הגירושין

 

מומחיות

תחום דיני המשפחה בישראל הינו תחום רחב ומורכב, ועל כן חובה לשכור שירותי עו"ד בעל ניסיון מוכח בבתי משפט ובבתי הדין הרבניים.

 

אסטרטגיה

עו"ד בעל יכולות וכישורים אשר יזהה מהר את צרכי הלקוח ויתאים עבורו את האסטרטגיה המתאימה והיעילה ביותר, לצורך ניהול ההליכים המשפטיים עבורו.

 

כימיה אישית

היות והליך הגירושין עלול להיות קשה ומתוח נדרש ליווי צמוד ואינטנסיבי של העו"ד המטפל. לכן, קיימת חשיבות רבה לכימיה האישית והקשר בין העו"ד ללקוח.

 

עו"ד לענייני משפחה שהוא גם מגשר

במקרים רבים תיקי גירושין מסתיימים בפשרה, גם לאחר שהוגשו תביעות. לעו"ד שהוא גם מגשר יש יכולת טובה יותר לנהל משא ומתן ולנתב את התהליך לתוצאה הרצויה.

 

זמינות- עו"ד גירושין חייב להיות זמין, להגיב מהר, לחזור עם תשובות בזמן סביר להבין ולהכיל את הסיטואציה של הלקוח ואת הטלטלה שהוא עובר. רצוי לבחור את עורך הדין שיטפל בעניין בקפידה יתרה.

 

בית משפט השלום בפתח תקווה

ת"א 5893-09-18 שיין ואח' נ' וייזר ואח'

החלטה מצוינת שמשרדנו קיבל במסגרת הליכים המתנהלים בבימ"ש השלום בפתח תקווה.

גרוש לא יוכל להסתתר מאחורי הליכי פשיטת רגל שהוא מנהל על מנת שלא לקיים את חיוביו

בהסכם הגירושין.

התקבלה טענת משרדנו כי ללקוחת המשרד יש זכות להגיש כנגד הגרוש שלה הודעת צד שלישי

ללא צורך באישור של ביהמ"ש המחוזי בו הוא מנהל הליכי פשיטת רגל.

לפסק הדין המלא 

 

בית משפט לענייני משפחה בתל אביב - יפו

תמ"ש 33168-05-12

תובענה לקביעת מזונות שני קטינים יהודים. עיקר המחלוקת נגעה לשאלה מהי משכורתו של הנתבע והאם הצדדים קיבלו עזרה מהורי האם בכלכלת המשפחה וכפועל יוצא, הכריע ביהמ"ש בשאלה על בסיס איזה סכום על הנתבע להשתתף בהוצאות מדורם של הקטינים.

לפסק הדין המלא 

 

בית משפט לענייני משפחה בפתח תקווה

תמ"ש 603-09-12 ש. ש ואח' נ' ש.

תמ"ש 32686-10-12

השיתוף הנדרש בין ההורים לשם קביעת משמורת משותפת צריך להיות שיתוף פונקציונאלי, המשרת את הקטינים ונוגע לעניינם וזהו המצב בענייננו. לפיכך, חרף קיומו של סכסוך בין ההורים והעובדה שלכל אחד מהקטינים בית עיקרי אחר, ובהתקיים יתר התנאים שנקבעו בפסיקה לקביעת משמורת משותפת, ביהמ"ש קבע כי משמורת הקטינים הינה משמורת משותפת בידי שני ההורים.

לפסק דין המלא 

 

 

בית משפט לענייני משפחה בראשון לציון

תמ"ש 12466-02-14

לאור הוראות הסכם הממון, מהווים כספי התגמולים ותמורת מכירת המגרש, לכשעצמם, רכושו הבלעדי של התובע. אך משבחר התובע להפקיד כספים אשר בבעלותו, מנכסיו ומיגיעה אישית, לחשבון המשותף, הביע, במעשה זה, את כוונתו כי יעשה שימוש בו על ידי שני הצדדים ואין הוא זכאי להשבתם; טענת התובע כי הנתבעת שינתה למעשה את האמור בהסכם לעניין הזכויות בדירה, בהבטחה שניתנה לו בעל פה – נדחתה. שכן, הסכם גירושין שאושר וניתן לו תוקף של פסק דין הינו שריר וקיים וניתן לאוכפו כל עוד לא בוטל או שונה בדרך שנקבעה בחוק יחסי ממון, דהיינו: השינוי נעשה בכתב ואושר ע"י ביהמ"ש.

לפסק הדין המלא

 

בית משפט לענייני משפחה בראשון לציון

 תמ"ש 12466-02-14

ביהמ"ש המחוזי מרכז לא קיבל את הערעור על הקביעות החשובות של כב' השופט נחשון פישר, בביהמ"ש לענייני משפחה בראשון לציון, בפסק הדין שניתן לפני כשנה בתיק בו משרדנו ייצג את האישה כנגד בעלה.
הבעל ניסה במסגרת תביעתו בביהמ"ש לענייני משפחה לבטל את הסכמות הצדדים, שנקבעו בהסכם ממון טרם חתונתם, וביקש לערוך התחשבנות בעניין כספים שהופקדו לחשבון המשותף והוצאו במהלך חיי הנישואין.
הן ביהמ"ש לענייני משפחה והן ביהמ"ש המחוזי לא קיבלו טענותיו ומשרדנו הצליח לשמור על הרכוש של האישה.
מקרה זה מחדד את הצורך בעריכת הסכם ממון בטרם הנישואין, שכן אין לדעת מה צפוי לקרות, וכן, את והחשיבות שההסכם יערך על ידי עו"ד המתמחה בתחום, על מנת למנוע ניסיונות של מי מבני הזוג להתנער מתנאי ההסכם בעתיד.

לפסק הדין המלא

 

 

סגן יו"ר ועדת משפחה מחוז תל אביב
סגן יו"ר ועדת משפחה מחוז תל אביב
עוד ויגלר

עו"ד דניאל ויגלר- עו"ד גירושין ודיני משפחה

דניאל ויגלר הינו עו"ד ומגשר המתמחה בדיני משפחה, דיני ירושה, דיני חוזים, דיני חברות ומקרקעין.  
לעו"ד דניאל ויגלר תואר ראשון L.L.B במשפטים מאוניברסיטת תל-אביב, ותואר שני L.L.M במשפטים מאוניברסיטת תל אביב במסלול התמחות במשפט אזרחי.

עו"ד דניאל ויגלר הוא עו"ד מיומן וחריף, בעל ידע משפטי מקצועי רחב וניסיון מקצועי רב בטיפול בתיקים מורכבים בתחום דיני המשפחה והירושה בכל הערכאות המשפטיות.

 

לעו"ד דניאל ויגלר יכולת לזהות במהירות את צרכי הלקוח, ולהתאים לו את האסטרטגיה המתאימה והיעילה ביותר לצורך ניהול ההליכים המשפטיים עבורו, וכן ניסיון רב בהליכי גישור בסכסוכים משפחתיים.

 

המוטו של משרד עו"ד דניאל ויגלר הוא לחימה ללא פשרות עבור לקוחותיו בערכאות השיפוטיות ומתן תמיכה ואוזן קשבת ללקוחותיו, הן במהלך ניהול ההליכים המשפטיים והן לאחר סיומם.

 

עו"ד דניאל ויגלר דובר אנגלית, צרפתית ואיטלקית ומייצג תושבי חוץ בנוגע להליכים משפטיים בתחום המעמד האישי בישראל, חטיפות ילדים ודיני ירושה.

המשרד נמצא בתל אביב בסמוך לכיכר המדינה, אזור בעל גישה נוחה ואזורי חניה.

פסקי דין
מינויים בלשכת עו"ד
אירוח בתוכנית קשת על הבוקר

ע"פ היהדות אישה לא תוכל להינשא לבן זוגה אשר איתו בגדה , צפו בסרטון

bottom of page